Çay’a göre karakter analizi!

imagesHafta sonuna saatler kala çoğu kişi en mutlu olduğu akşamlardan birisi olan cuma gecesini dostlarıyla sohbette muhabbette geçirecek. Peki, kendinizi huzurla sohbet edebileceğiniz bir mekanda hayal edin.

Önünüze dört seçenekli bir menü geliyor. Seçeneklerinizin hepsi çay! Düşünmeden cevap verin, ilk tercihiniz hangisi olurdu? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim test ve sonuçları bana aittir:)

 

A- Demli Türk Çayı

B- Yaseminli Yeşil Çay

C- Çin Usulü Çay

D- Özel Karışım Kış Çayı 

A cevabı verenler:

Hayatta iddialı olmayı seven insanlardan birisiniz. Dünyayı devirmenize gerek yok, önemli olan içinde bulunduğunuz durumda kahraman olmak.Kabullenişlere alışık,alışkanlıklarıyla barışık ve göze çarpan bir insansınız.Genelde sizin için’ farklı bir duruşun var’ ifadesi kullanılır. Hayatta sevdiklerinizle çizdiğiniz bir yolunuz ve hayatınız var

B cevabı verenler:

Hayatın zorluklarını görecek kadar gerçekçi ama romantik sonlara inanmayı çok isteyen naif birisiniz.Nezaket yaşam ölçütünüz. Hayatta sizin için ‘uygun’ ve ‘uygun olmayan’ durumlar var. Baktığınız çerçeve barıştırıcı ve bütünleştirici. Hikaye okumayı, sonları açık düşünceler hakkında hayal kurmayı seviyor olabilirsiniz

C cevabı verenler:

Değişmek ve hayatı farklı pencerelerden izlemek tam size göre! Göz önünde olmak ve parlamak sizin için oldukça kolay. Risk almayı seviyor ve kendinizle barışık bir hayat yaşıyorsunuz. Baştan sağma yapılan her şeyi reddediyorsunuz. Sizin için hayat özveriden ve özellikli olmaktan ibaret.

D cevabı verenler:

Herkesi sevebilir her renge uyum sağlayabilirsiniz. Bu yüzden de genelde duyduğunuz cümle sıcak kanlı duruşunuzla ilgili. Hızlı karar verir, hata yaptığınızda çabuk kabullenirsiniz. Hayata pozitif bakmaya çalışır ama her duyguyu yerinde yaşamayı seversiniz.