Çay Aşıklarına LAV’dan Hediyem Var!

Yeni sene demek; yeni hayaller kurmak, umutlara başlangıç hedefleri eklemek, ”belki bu sefer olacak” demek için bir milat yaratmak kendine. Peki, yeni sene için hayatınızda çaya ve LAV’a yer var mı?

Cevabınız evet ise devam ediniz okumaya:)

Bu sene hayatınızda nelere yer açmak istersiniz? Belki yeni kararlar, eve yeni bir bebek odası, uzun zamandır hayal ettiğiniz o elbise, ya da sofralarınıza yeni bir dokunuş?

İşte biz de sevgili LAV sayesinde pek şirin bir yarışma yapmak, yeni sene de hayatınıza keyifli bir dokunuş katmak istedik, bu sayede de belki yeni sene de hayatınızda ona yer açacağınız şirin mi şirin bir çay setiniz olabilir. Hangi çay aşığı yeni bir çay setine hayır der ki zaten? Onlara ayıracak yerimiz her zaman var değil mi?

Sizler için yeni senenin renklerini, şans kuşlarını ve kar taneleri ile süslenmiş ağaç dallarını bir araya getiren Serenat serisini seçtim.

Bu arada LAV‘dan öğrendiğime göre; Serenat; İtalyanca sakin geceden gelen müzik anlamındaymış:)

lavçayseti

Artık arkadaşlarınıza mı, eşinize mi, annenize mi yoksa çocuklarınıza mı dumanı üstünde taze demlenmiş çayınızla serenat yaparsınız bilemedim:)

Yarışmamız için sizden minik ricalarım var;

1-) Öncelikle bu yazının altına ”yeni sene için hayatınızda nelere yer açtığınızı ve yeni sene için çay aşıklarına dileklerinizi içinizden geldiği gibi yazmanız’‘ (mail adresinizi doğru olarak eklemeyi unutmayın)

2-) https://www.facebook.com/cayaski ve https://www.facebook.com/LAVTurkiye sayfalarını beğenmeniz

3-) son olarak yazının linkini kişisel profilinizde ”cayaski.com’da LAV ‘dan hediye var!” iletisi ile paylaşmanız.

Yarışmamız 31 Aralık 00:00‘a kadar devam edecek,

Kazanan 3 şanslı çay aşığı; 1 ocak 2016 tarihinde belirlenecek ve kendilerine mail göndererek bilgi vereceğim.

Sonrasında en kısa sürede aldığım adresler için yola çıkıyor olacak çay setiniz.

E, hadi o zaman hayatınızda Çaya ve LAV’a yer açma zamanı 🙂