Pişmanlatmayan Çay Yanı Lezzeti Buldum”Züber”

Pişmanlatmayan Çay Yanı Lezzeti Buldum''Züber''

Kim ne derse desin akşam olup da kitap okuma ya da televizyon izleme vakti geldiğinde çayın yanına illa bir tatlı arıyorum işte. Fakat baktım ki sonu gelmiyor. Belki bu lezzetlerin daha sağlıklısı vardır diye aramaya başladım. Sonra bakın ne buldum: Züber Lezzetler

İçlerinde şeker yerine doğal meyve, yağ yerine kuruyemişler varmış. Laktoz içermiyormuş, glutensiz ve yüksek prebiyotik içeriğine sahipmiş. İçeriğini yaşasın hayat beslenme enstitüsü ve Osman Müftüoğlu’nun katkılarıyla hazırlamış Züber Lezzetler. Mis:)

Seçenekleriniz şöyle; kakaolu fındıklı, elmalı tarçınlı, vanilyalı kakaolu, çilekli kakaolu, antepfıstıklı ve kakaolu, chia ve hindistan cevizli, yer fıstıklı ve kakaolu. Aralarından bir tek elma ve tarçın bana göre değil. Diğer hepsini oldukça severek yedim diyebilirim. Elbette favorim kakaolu fındıklı ve çilekli kakaolu.

Çikolata istiyor gönül! Arayış bahane tabi:)  Fakat işin iç yüzünü düşününce milisaniyede biten o çikolatanın zararları pek çok:(  Napıcaz şişman dostlar?:)))

Züber oldukça pratik kullanımlı ve şirin bir web sitesi hazırlamış. Tek tek hangi lezzetin içinde ne var, hatta neler yok yazıyor. İnsan görünce de içi rahat ediyor doğrusu. Hem çay saatini benim gibi boş geçemiyorsanız, hem de kara kara düşünüyorsanız şu kaloriydi, katkılardı derken kendinizi büsbütün pişman ediyorsanız. Züberlerden birisin deneyin derim. Üstelik çok fazla noktada bulunuyormuş. Şuradan bakabilirsiniz

Sağlıklı denilince bana bir hal geliyor. Hiç lezzet alamayacakmışım gibi düşünüyorum. Bu hislerime rağmen beğendim diyebilirim. Yani güvenin bana:)

Bence şuradan web sitelerini önce bir inceleyin. İsterseniz buradan toplu şekilde, isterseniz satış noktalarından tekli olarak satın alabilirsiniz.

bu arada ben de paramla satın aldım. Yani reklam yapmak için yazmıyorum:) Çok soruyorsunuz da, onu da şuraya iliştireyim dedim:)

Yaşasın pişmanlatmayan çay yanı lezzetleri!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?