Yves Rocher ‘den Ferah Bir Öneri: Yeşil Çay Parfümü

Hangi koku tam anlamıyla sizi yansıtır?

Mesela çayın ferahlatıcı ve tazeleyici etkisine ne dersiniz? Cevabınız ”Tam benlik” ise, bugün yazımın konusu demlenebilen bir çay çeşidi değil,

İşte ‘Yves Rocher Yeşil Çay Parfümü’

Çayın iyileştirici ve yenileyici etkisine sonuna kadar güveniyorum. Aslına bakarsanız, çay sevgimden bağımsız olarak seçtiğim kişisel bakım ürünlerinde; tazeliği, doğallığı ve ruh halimi yenileyici etkileri olduğuna inandığım ürünleri öncelliyorum. Gerçekten bak:) Çünkü kişisel bakım dediğin şey: kendini mutlu etmek, kendini tazelemek için değil mi?

İşte tam bu sırada yolumun kesiştiği bir marka Yves Rocher, ve o parfüm; Thé Vert

Thé Vert, Fransızca yeşil çay demek. Anlayacağınız aradığımı tam olarak buldum:)

Yves Rocher markası, genel olarak ürünlerinin tüm içeriklerini çok şeffaf şekilde açıklıyor, hem ambalaj tasarımları hem de ürün içeriklerini çok yüksek oranlarda geri dönüşüme uygun ve doğal seçimlerden yapıyor.

Çay parfümlerinin içinde de doğal camellia sinensis lifleri, ekstresi bulunuyor. Limon, bergamut ve sedir ağacı notalarıyla da birleşince ortaya bu taze kokulu parfüm çıkmış.

Diğer kimyasal bileşenler ise güvenilir. Sitelerinde de tüm içerikleri net şekilde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca hayvansal bileşenler de içermiyor. Benim için bu saydıklarım yeterli. Kokusu taze taze, ferah. Eğer siz de evden çıkarken sıktığınız parfümün ”sabah gibi” kokmasını isteyenlerden, güne başlarken o evden ilk çıktığınız andaki taze nefesten hoşlanıyorsanız. Ben bu parfümü o karelere çok yakıştırdım. Hem online sitelerinde hem de mağazalarında devamlı bulabileceğiniz klasik bir ürün bu. Yolunuzun üzerindeki bir Yves Rocher mağazasında deneyebilirsiniz. Çayın hayatıma her anlamda kattığı tazeliği seviyorum!

Yaşasın biz çay aşıklarının şıp diye dikkatini çekecek özel ürünler!