Vapurda Çay Simit Sohbet Programına Konuk Oldum!

TRT Türk Ekranlarında yayınlanan ve severek takip ettiğim ‘‘Vapurda Çay Simit Sohbet” programındaydım!Telefonum çaldığında oldukça heyecanlandım doğrusu. Arayan programın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlenen Ömer Öztürk’tü. ”Vapur seyrine devam ederken hem çay içeceğiz, hem de sohbet edeceğiz” diyordu. Harika değil mi? Üstelik yanımda oturan isim; Yeşilçam sinemasının mihenk taşlarından Ediz Hun olacaktı.

Ben heyecanlanmayayım da kim heyecanlansın?

vapurdacaysimitsohbetcayaski

Bu benim katıldığım ilk programdı. Ömer bey her fırsatta ”rahatlıkla sözümü kesebilir, dahil olabilirsiniz” dese de ben biraz temkinli durdum sanırım. Onlar bana topu attıkça ben de çevirmeyi tercih ettim:) Yine de izleyenler pek keyifli olduğunu hissetmişler. Olsun hem, çay aşkım için oradaydım nasılsa değil mi? İnsanı heyecanlandıran bir hobi sahibi olmasının önemini de konuştuk bu arada. Ediz Hun’un oldukça büyük bir kaktüs koleksiyonu olduğunu da öğrenmiş olduk.

Bu kadarla da kalmadım; Ediz Hun için Büyükada’da çay içmenin önemini, siyah çayı ve  özellikle bergamut aromalı çayı çok sevdiğini de dinledim. Çay ile ilgili güzel hisler besleyen insanları dinlemek ne harika…

vapurdacaysimitsohbetprogramı

İşte böyle çay ile dolu, martı sesleriyle bezeli keyifli bir sohbet gerçekleştirmiş olduk. Elimde keyifli anılar, fotoğraflar var. Her cumartesi saat 10:30’da TRT Türk ekranlarında yayınlanan Vapurda Çay Simit Sohbet programı ekibine davetleri ve sıcak karşılamaları için yeniden teşekkür ederim!

Yaşasın Çay, Simit, Sohbet 🙂