Uni Yeşil Çaylı Göz Temizleme Disklerini Denediniz mi?

Uni Yeşil Çaylı Göz Temizleme Disklerini Denediniz mi?

Yeşil çayın mucizesi elbette kozmetik dünyasının da çok işine yarıyor. Daha ferah, daha faydalı içerikler için sık sık kullanılıyor. İşte yeni keşfim; ”Uni Yeşil Çaylı Göz Temizleme Diski”

Çok sık makyaj yapan birisi değilim, fakat en çok kullandığım makyaj malzemelerinden birisi de rimel sanırım. Dışarı çıkarken hafif bir dokunuşla kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor çünkü. Tabi benim için en önemli olanı sonrasında rahatlıkla temizlemek ve ferahlık hissi. Uni Yeşil Çaylı Disklerin işlevi de tam olarak bu. Kutusunu açtığınızda ferah ferah kokuyor. Bu benim için önemli bir artı. İçinde 80 adet disk var. Dokuları oldukça ince fakat pamuk bırakmıyor ve hızlı dağılmıyor. Bu disklerle isterseniz göz makyajınızı temizleyebilir, isterseniz haftada bir gözlerinizin üzerine koyup kısa bir bakım işlemi yapabilirsiniz. (Tabi bunu demleyip, soğuttuğunuz yeşil çay ve disk pamuk ile de yapabilirsiniz, bunu da es geçmemeli)

çaylıkozmetik

İçerisinde alkol, paraben ve sabun yok. Yeşil çay’ın antioksidan etkisi ile göz çevrenizi de canlandırıyor, temizliyor. Bazı göz makyaj temizleyicileri ne yazık ki yağlı bir his veriyor ve ben bunu hiç sevmiyorum. Bu üründe ise böyle bir sorun yaşamadım. Ben çok yoğun göz makyajı yapmadığım için bir disk ile rahatlıkla temizledim.

Tabi daha yoğun makyajlar için takviye gerekebilir. Kutusunun içinde kurumadan duruyor ve oldukça pratik. Fiyatı da yaklaşık 5 TL diyebilirim. Satış noktasına göre artıyor ya da azalıyor. Benim gibi ferahlık hissini seven bir üşengeç iseniz, tavsiye ederim. Daha çok yeşil çayın gücünden esinlenilen ürün görmek istiyorum artık:)

Yaşasın Çayın süpersonik etkileri:)

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?