Şifa Niyetine”Thera Line”

Şifa Niyetine''Thera Line''

”Çay blogu yazıyorum” dediğimde çoğu zaman aldığım soru; ” zayıflama çayı önerin var mı?” oluyor. İşte size güvenle tüketilebilecek, diyetisyenlerin önerisi olan bir çay markası; ”Thera Line’‘ 

Thera Line çayları katkı maddesi içermiyor ve sadece eczanelerde satılıyor. Aslına bakarsanız bu çayları, destekleyici şifa ürünleri olarak sınıflandırabiliriz sanırım. Poşet çay olarak satılan ürünleri ister sıcak, isterseniz demlendikten sonra soğutarak ve isteğe bağlı olarak tatlandırarak içebiliyorsunuz. Tatları ise acı değil, özellikle hepsini denedim. Rahatlıkla içilebilecek kıvamdalar. Kaynar suyun içine poşet çayı ekledikten sonra üzerini de bir kapakla kapatarak demlemenizi öneriyorlar. Yani beklettiğiniz süre içinde ağzı açık olmasın. (uçucu yağların da devreye girmesi için) Çaylarda uzun süreli kullanımlarda yan etki gösterecek bir madde yok, fakat yine de ayarında tutmak gerekli:) bitkilere alerjiniz yoksa oldukça risksiz çaylar.

theralinecaylari

3 farklı çeşidi mevcut. Kutuların içinde 20 adet süzen poşet var.

Full & Fast

Theraline Full&Fast’in içinde; Yeşil çay, mate, ısırgan otu, tıbbi nane, rezene ve biberiye var. Bu çay da özellikle form tutma yolculuğuna girenler için ideal.

Form & Detox

Theraline Form&Detox’un içinde; ısırgan otu, yeşil çay, kiraz sapı, funda otu, tarçın, ada çayı ve zencefil var.

Sağlıklı beslenmeyi hayatının hedefi yapmış, hem de formunu koruyanlar için hazırlanmış.

Rich & Lacta

Theraline Rich&Lacta’nın içinde rezene, melisa, ısırgan otu, anason ve rooibos çayı var. Bu bitkiler ile hem sağlığın desteklenmesi hem de süt yapısına fayda sağlanması amaçlanıyor.

Belki eczanelerde ya da devam ettiğiniz bir diyetisyeniniz varsa onlardan numune isteyebilirsiniz.

Farklı sorularınız varsa web sitelerini inceleyebilir, ya da danışma hatlarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Yaşasın şifa veren çaylar!

Share

Yorumlar

  1. 23 haftalık hamileyim ödem atmak için hangisini kullanmalıyım yada kullanabilirmiyim?

    • merhaba, bence ödemler için mutlaka ama mutlaka doğumu beklemelisiniz. Bitki çaylarını bu dönemde kullanmak oldukça tehlikeli. En önemsiz gözüken bitkiler bile önemli. Bence doktorunuza danışmadan asla içmeyin

  2. emziren anneler için olan çayınızı aldım ödem atmaya yardımcı oluyormu yoksa sadece süt üretimi için mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?