Plus Kitchen ile Doğal Çay Tadına Merhaba!

Plus Kitchen, daha önce alışık olmadığınız bir konseptle hayatımıza girdi. Trump Towers’da açılan ilk şubesi, benim gibi bir çok kişinin kalbini kazandı bile! Bu kişilerin içinde gerçek soğuk çay tadını sevenler de var elbette. Burada gördüğünüz neredeyse her şey sağlıklı. Geri dönüşüm üzerine oldukça kafa yorulmuş. Anlayacağınız  ziyan etmeden hayatınızı güzelleştiriyor Plus Kitchen! Poşet kullanımını azaltmak için bohçalama yöntemini kullanıyor, içinde yemek varken satın aldığınız cam kavanozları ileride kullanmanız için size tohumlar hediye ediyor,  şeker kullanmıyorlar. (Agave bitkisinin özütü ile tatlandırıyorsunuz içeceğinizi)

plus4Bu keyifli noktaya mutlaka uğramalı, işletme sorumlusu Yavuz bey ile sohbet etmelisiniz. Size bıkmadan tüm detayları anlatacaktır. Unutulmaya yüz tutmuş emaye ürünlerini, kullanılan tahta tepsiler için ağaçların kesilmediğini , toplanan meşeleri geri dönüşümle bu hale getirdiklerini ve daha bir çoğunu..plus3

Öncelikle tercihim ada çayı ve soğuk çay oldu. Limonlu ve sade iki çeşidi mevcut. Sade olanı bir çoğunuz için fazla yavan kalabilir. Çünkü yapay tatlarla epey kandırmışız damaklarımızı. Fakat kupanızda tam içecekken unuttuğunuz, soğumuş çay nasılsa aynı tadı alacağınızı söylemeliyim. Dilerseniz içine ek olarak limon, portakal ya da agave katabilirsiniz. Doğal olduğu için kalorisi oldukça düşük. Sadece 16.5 kalori. Hem de kana kana içebileceğiniz boyutta. Diyet yapanlar için ideal. Limonlusu ise elbette daha ekşi, özellikle yaz aylarında ilgi artacaktır:)

plus1

Gittiğimde akşam saatleriydi dolayısı ile ada çayı biraz durmuştu. Üzerine ilave eklenen suyla tadını pek beğenmedim. Elbette fırsat bulursam sabah saatlerinde de tekrar deneyeceğim. Dilerseniz içeceğinizin yanında kurutulmuş meyvelerden satın alıp yiyebilirsiniz. Hem sağlıklı hem keyifli bir şey yapmış olursunuz.

plus6

Soğuk çay  çeşitlerinin fiyatları 8.50 TL. Cam şişeyi sonrasında değerlendirebileceğiniz gibi, plus kitchen’da da bırakabilirsiniz. O zaman indirim yapıyorlar. Tatlılar elbette kalori açısından çok düşük değil, fakat oldukça lezzetliler.

Demedi demeyin^^

Web sitelerini incelemek için buradan

Keşfetmeden geçmeyiniz:)