Palas Pandıras’ın Çay Defterini Gördünüz mü?

Herkese kocamaaan bir merhaba!

Yaz gelince unuttunuz değil mi çayları? Bir süredir ben de tatil derdine boşlayıverdim buraları, sizlere söylediğime bakmayın yani. Neyse sonunda internetime de kavuştuğuma göre başlayabilirim. Bu sırada boş durmadım elbette. İşte minik keşiflerimden birisi. Palas Pandıras‘ın çay defterleri!

Birbirinden cici defterler yapıyor palaspandiras.com.tr eğer siz de benim gibi defter alıp alıp kullanmaya kıyamayanlardansanız işte tam sizlik bir adres:) Neler varmış diye bakarken bir de ne göreyim! Çay poşetlerinden mini defterler hazırlayıvermişler. Pek de sevimli olmuş.

6×4 cm boyutlarında ve 40 sayfa olan bu mini defterleri market alışverişlerinde ya da kısa notlar için kullanabilirsniz. Tabi kıyabilirseniz. Ben olsam önce satın alır, bir iki fotoğrafını çeker sonra da kaldırıverirdim. Huyumdur benim:) Kim demiş defterler yazmak için diye? Saklama niyetiyle alan, daha alırken ay ben buna kıyamam dercesine bakan 100000 kişi bulurum size, neyse şuraya bu cici fikrin fotoğraflarını da bırakıyorum.

 

El dikimi olan defter 8.00TL.

Fikirlerine sağlık, ellerine sağlık diyelim.

Yaşasın Çayın İlhamı!