Ofçay’dan güzel hareket! ”Serindem”

Ofçay'dan güzel hareket! ''Serindem''

 

Havalar yavaş yavaş soğuyor ama insanın harareti tutarsa bazen kara kışın ortasında bile kendini buzlu sulara atmak isteyebilir: ) İşte bende böyle anlarda ilaç gibi gelecek bir lezzet keşfettim. Ofçay, Serindem adında yeni bir ürün çıkarmış . Bu bildiğiniz demleme soğuk çay.

fotoğraf

Şu an için elma ve misket limonlu olarak iki farklı çeşidi var.

1002609_592074124165373_291319404_n

Sıcak şekilde olduğu gibi soğuk suyun içine bir poşet koyarak demlenmesini ve rengini vermesini bekliyorsunuz. Sıcak çaydan biraz daha fazla beklemeniz gerekiyor sadece. Tabi eğer siz daha yoğun tat isterseniz bir bardak içine iki tane de ekleyebilirsiniz. Ofis arkadaşlarımla birlikte dört bir koldan denedik.

içine buz konulduğunda tadı çok daha güzel bir hale geliyor. Dilerseniz misket limonu çeşidini evinizde soğuk su ile hazırladığınızda içine kırılmış buz ve nane yaprakları ekleyebilirsiniz. Yine elma çayının içine de bir kaç adet karanfil koyduğunuzda tadı daha da güzelleşecektir. Soğuk olması sebebi ile termosa koyup, gün boyu içebilirsiniz.  Ofçayın web sitesinde henüz göremedim ürünü fakat büyük marketlerde bulabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medyasını da oldukça nazik ve özverili bir ekip yönetiyor.

Bunu da dipnot olarak söylemem gerekli: )

 

Ofçay’ı facebook sayfasından takip etmek için; facebook.com/Ofcay

Ofçay web istesi için; ofcay.com.tr/

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?