Lipton’la Yumuşak İçimli Yeşil Çay Mutluluğu

Bazen harika sürprizler yapıyor Lipton. İşte yine onlardan birisi; tam bir mutluluk kutusu! İçini açınca yüzümdeki gülümseme mutlaka fotoğraflanmalıydı 🙂

3037_448873885152065_1707646097_n-300x300

Ne harika bir fikir. Bu sevimli kutunun içinden Önce uçan bir balon sonra Lipton’un yeni çayları çıktı. Yumuşak içimli piramit poşet çay çeşitlerine yenilerini eklemişler. Yeşil çayı en genç çay yapraklarıyla, taze bitki ve meyvelerle bir araya getirmişler bu kez.

Lipton Piramit Poşet Çaylar, daha geniş demlenme alanı sağlıyor piramit şeklinde oldukları için, içerisindeki büyük bitki ve meyve parçalarıyla lezzetini suya daha yoğun bir şekilde veriyorGeçtiğimiz yıl Çilekli Ahududulu, Elmalı Tarçınlı, Ballı Limonlu, Kuşburnu ve Papatya olmak üzere 5 ürünle piyasaya çıkmışlardı. Bu yıl yeni çıkardığı yeşil çay ailesi keyifli çay deneyimleri sunmaya devam ediyor gördüğünüz gibi.

Lipton ;  ”Çok daha yumuşak içimli Piramit Yeşil Çaylar ile taze çay yaprakları ve tomurcuklarından gelen hafifliği her yudumda keşfedeceksiniz” diyor.

Naneli yeşil çay favorim oldu. Kış ayları için aralarındaki en iyi seçeneklerden. Boğazınızı hem yumuşatır, hem de nefes almayı kolaylaştırabilir. Malum kış boyunca hastalıkla burun buruna geliyoruz bir çok kez. Henüz denemedim ama demleyip, soğutarak buzla birlikte mikserden geçirip sağlıklı ve bir o kadar ferahlatıcı bir içecek de elde edebiliriz bence.

Yeşil çay ile aranız yoksa bu seri sizi teşvik edebilir.

Güzel bir kitaba başlamak ve tadı kararında bir çay içmek zamanı,

Teşekkür ederim Lipton : )