Limonlu Kuşburnu Çay Aşıkları için Tasarlamış, Ne de Güzel Yapmış!

Gün geçmiyor ki, bir çay aşığı ile tanışmayayım. Aman ne güzel! Kendi gibi yaptıkları da pek sevimli olan birisi ile tanıştırmak istiyorum sizleri! ”Limonlu Kuşburnu” hem yaz, hem kış içilir değil mi? Mis gibi isim bulmuş vallahi:) Tabi, konumuz bu değil, konumuz onun ”hangisi seçsem bilemedim” diyeceğiniz tasarım bardak altlıkları, defterleri, posterleri! 

Başlıyorum;

Öncelikle söyleyeyim ki; kendisini instagram’dan keşfedebileceğiniz gibi sopsy hesabından da yaptıklarını inceleyebilirsiniz. Çay sever Hatice Şahin‘in mottosu fotoğraflardan da göreceğiniz üzere ”Her şeyin ilacı, zaman değil çaydır.” Bu motto üzerine farklı desenlerde taş bardak altlıkları, ahşap bardak altlıkları, defter ve posterler tasarlamış. Limonlu Kuşburnu’da onun markası olmuş. İnsan şıp diyince birisini seçemiyor, hepsi pek sevimli bana kalırsa. Fikrine sağlık!

Yine de benim favorim aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz oldu. Böyle retro bir havası yok mu sizce de? Tabi ben o retro havayı lolipop çay süzgecimle yerle bir ettim ama olsun, daha çok paylaşırım bunları ben nasıl olsa:)

Sevgili Limonlu Kuşburnu bana bir sürü hediye etti diye değil yani gerçekten bence çok güzeller:) Sağ olsun çok içten ve sıcak biriymiş kendisi. İyi ki tanıştık, benim gibi çay aşığı iseniz, ofiste, masanızda, evinizde kullanmak, bu cici şeyleri sürekli görmek sizi mutlu edecektir eminim. Ya da en yakın arkadaşınız bir çaykolikse belki güzel bir çay, sevimli bir kupa ve mesajı derin felsefe içeren* bu bardak altılıkları ya da defterler ile güzel bir hediye yapabilirsiniz. Ev hediyesi bile olur, çay seven her türlü bayılır bunlara! Hem felsefe derin yani, hayatı çay aşkı olanlar çok iyi anlarlar beni. Kafiyeli oldu bakın, bu çayın mucizesi işte:)))

Bu arada taş bardak altlıkları tahmin ettiğimden büyük ve kallavi, yani obje olarak bile masada çok ağır duruyor.  Zaten nedense kahve özelinde bir sürü şey varken, çay ile ilgili çok az obje bulabiliyoruz. Bu da biz çay severlerin çıkmazı :/ Böyle özel yapılmış işleri görünce de heyecanlanıyorum doğal olarak. Eğer siz de aynı heyecanı duyduysanız, tamam! Kanınıza işlemiş işte çay aşkı…İşe şurada hemmen bakabileceğiniz, takibe alabileceğiniz instagram sayfası: instagram.com/limonlukusburnu

Burada da özellikle el emeği işlerin görücüye çıktığı, satın alınabildiği sopsy hesabı: limonlukusburnu.sopsy.com

Hoop, burada da var; makeitupto.com/limonlu-kusburnu1

Yaşasın içinde çay olan tasarımlar,

Yaşasın çayın sayesinde tanıştığımız tatlı insanlar!