Lazika’dan el yapımı yeşil çay!

Lazika'dan el yapımı yeşil çay!

Yeşil çay içmeyi sever misiniz? Sağlıklı hissetmek, ruhunuzu yenilemek için ara sıra ihtiyaç duyar mısınız? Bence Lazika’nın el yapımı yeşil çayını deneyerek başlayın…

Uzun zaman olmuştur sanırım ülkemizde daha sık tüketilmeye başlayalı. Öyle ya, o kadar çok duyuyoruz ki faydalarını. Bir çoğumuz bir kere olsun denemeye çalışıyor. Tabi her lezzetin olduğu gibi yeşil çayın da kaliteli ve güzel işlenmiş çeşitleri var. İşte Lazika Yeşil Çay

Eğer öylesini tadarsanız seveceğinize eminim. Elbette alıştığınız siyah çayın verdiği duygu yoğunluğunu karşılamayabilir:) Fakat akşam eve gelip, duşunuzu aldıktan sonra bu çayın bedeninize iyi geldiğini düşleyerek içerseniz mutlu olursunuz o ayrı.

laz4

Efendim; Lazika yeni keşfettiğim sıcacık bir marka! Web sitesini incelerseniz dillerinin  samimiyetini, ürünlerinin tatlılığını göreceksiniz.  Lazika’nın bütün ürünleri Rize’den. ”İthal çayın eli elimize değmemiştir” diyorlar 🙂 Paketlerinin özeni ve çaylarının kalitesi ile bir çırpıda ayrıldı gözümde bir kenara. El yapımı yeşil çay ise en özel ürünlerinden.

laz2

Lazika yeşil çay,  sadece hayvan gübresinin kullanıldığı tarladan,  sadece el emeği ile yapılmış. Yaprak çayların elle toplanması, ardından yine elle bir tepsi içinde bir gün boyunca kavrulmasıyla elde edilmiş. Yani doğal. Yaşasın!

Bu yüzden diğer yeşil çaylara göre içimi daha yumuşak, rengi daha berrak! Sadece kendim içmedim elbette, bir çok arkadaşıma tattırdım. Herkes aynı görüşte benimle.

”Yeşil çay için çok doğru seçim!”

50 gr. ve 100 gr.lık paketlerde satılıyor. Organik olduğu için sadece bir tutam çay ile beklediğiniz tat ve faydayı alıyorsunuz.  Yeşil çay içine ne güzel yakışır.

Lazika çaylarını  lazikadan.com/ sitesinden satın alabilirsiniz.

Siteye girmişken soru cevap kısmını okumadan geçmeyin, ben bayıldım:)

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?