Lale Çay Bahçesinde Çay ile Nargile Keyfi

Lale Çay Bahçesinde Çay ile Nargile Keyfi

Nargilenin ve çayın müdavimini yüz metreden tanırım !

Muhabbete, dostlarına ve keyfine pek düşkündür bu insanlar. İşte onlara bir buluşma mekanı önerisi:  ”Süleymaniye Lale Çay Bahçesi” 

0kxorbf7u8w1xpzzevrnlp7ty40qkd2p8wnetmajhdaSüleymaniye severlerin uğrak mekanı olan çay bahçesi, eskiye özlem duyanların da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çünkü her akşam özlediğimiz yazlık sinema geleneğini canlı tutuyor.

Duvarda özlediğiniz yeşilçam aktörleri, yanınızda dostlar, çınar ağaçlarının altında bir mutlu oluyorsunuz ki sormayın gitsin. Darrüzziyafe’nin hemen yanından merdivenlerden inerek bu havuzlu çay bahçesine ulaşabilirsiniz. Çevrede kime sorsanız sizi yönlendirecektir zaten. Süleymaniye camisinin hemen yanında, yani gayet kolay bir yerde.

Hatırla sevgili dizisinde öğrencilerin okul çıkışında oturdukları mekanda burasıydı. O diziden sonra ünü epey arttı doğrusu. Ben ne zaman gitsem, şansıma sevdiğim bir film denk geliyor.Ya hababam sınıfı ya tosun paşa…k6v0V_MGNdSrC9O56BuWYs99jpLjlBMnnVMM40X_O30_300x300

Atmosferi çay içilmeye, grup şeklinde oturmaya, nargile içemeye oldukça müsait. Fiyatları ise uygun ve sizi sarsmayacak düzeyde.

Nargile fiyatı 15 TL çay 1,5- 2 TL arasında.

Sıcak aylarda biraz basık olsa bile mutlaka görülmeye değer.

Bir çay içmenizi tavsiye ederim 🙂

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-mail Adresine Daha Fazla Çay İster misin?