Beta Tea’nin Yeni Döküm Demliklerini Gördünüz mü?

Beta Tea’nin en sevdiğim özelliği; kendini devamlı olarak güncellemesi, asla tekdüze kalmayışları. Ürün gamını devamlı dönüştürüyor, yeniliyor. Böylece de her zaman çay dünyasının tam göbeğinde durabiliyor. İşte yeni döküm demlikleri!

Döküm demlikler, özellikle uzak doğu çay dünyasında sıkça kullanılan parçalar. Eşit şekilde ısınışı, dayanıklılığı ve çaya verdiği özel etki sayesinde yıldızları hep parlak. E tabi bunun yanı sıra asil duruşları da çay severlerin beğenisini kazanıyor. Uzun süre sıcak duran çayı içmesi de pek zevkli oluyor onlarla doğrusu…

Aslına bakarsanız çayı bu şekilde bir ritüel haline getirmek ve özenle sunmak çok daha güzel. Beta Çay, döküm demliklerin farklı renklerini, farklı boyutlardaki çeşitlerini de ürün gamına katmış. Ne de güzel yapmış.

Bu kadar farklı çeşidi bir arada görmek oldukça güzel. Tabi bir de kararsız kalma kısmımız olmasa değil mi?

Döküm demlikler oldukça uzun süre kullanılabiliyor. Temizliği de kolay. Darbelere de dayanıklı. İsterseniz tek kişiliklerden alıp kullanabilir, isterseniz daha büyük boylarını tercih edip, bu keyfi paylaşabilirsiniz. Ben tercihimi orta boy olanlardan yana kullanmıştım. Tercihim de siyah olmuştu. Fakat gözüm şu minik ve renkli olanlarda hala:)

Tercih sizin, söylemesi benden:) Şuradan modelleri inceleyebilirsiniz.

Yaşasın Çaya dair zarif detaylar!