Chado’dan Bir İlk!

Çay kültürüne yeni lezzetler kazandıran Chado, dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçtiği çay yapraklarını uzmanlıkla harmanlıyor ve çay severlerin beğenisine sunuyor. Gurme çay sektöründe ilklere imza atan Chado, şimdi de pamuklu (koton) poşet çay olan Müslin Poşet Çayı tüketicileriyle buluşturuyor.

 Gurme çay kültürünün deneyimli adresi Chado, yepyeni çay çeşitlerini çay severlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan Müslin poşet çaylar, en üst kalitedeki dökme çayların, doğal pamuklu (koton) kumaşların içine doldurulması ile elde ediliyor. Tamamen doğal ve birleştirici olarak yapıştırıcı, zımba gibi malzemeler kullanılmadan yapılan Chado Müslin poşet çaylar, yalnızca çay tadını almak isteyenlere eşsiz bir alternatif sunuyor

chado_cay_gorseli1 (1)

Blue Flowers Earl Grey poşet çay, Rooibos Vanilla poşet çay, Jasmine Green Tea poşet çay, Tropical Green poşet çay, Silver Needle poşet çay veBerry Punch poşet çay Chado’nun Müslin Poşet Çay ailesinde yer alan lezzet seçeneklerini oluşturuyor. Çay keyfini taçlandırmak isteyenlere, doğal pamuklu (koton) kumaşların içine doldurularak yapıştırıcı kullanılmadan kapatılan Müslin poşet çayı denemeli:)

Chado Hakkında

2007 yılından bu yana dünyanın farklı bölgelerinden onlarca çeşit çayı Türk tüketicileri ile buluşturan Chado; Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam’ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyor. Kaliteli yeşil çayın öne çıkan adreslerinden biri olan Chado, aynı zamanda beyaz çay, Oolong Çayı ve Pu-erh Çayı gibi özel seçenekler de sunuyor.www.chado.com.tr adresinden vereceğiniz sipariş ile dilediğiniz Chado çay kapınıza kadar geliyor.