Chado ve Taylan Kümeli İşbirliği ile Arınma Çayı

Nişantaşı Den cafe’de Chado çayları ve yeniliği için bir araya geldik. Taylan Kümeli ile yaptıkları iş birliği neticesinde Üç serilik bir arınma çay grubu hazırlamışlar. Onlar keyifle anlattı, bizler merakla dinledik. Taylan Kümeli bu işe gerçekten gönül vermiş, araştırmayı, yeniliği seven biri. Tıpkı Chado gibi! Yöneticileri oldukça sıcak ve güler yüzlü. Bu işi severek sürdürdükleri belli…

524267_524671624238957_2067919679_n

Gelelim çayların detaylarına; üç ayrı kutu, üç ayrı fonksiyonu yerine getiriyor. Yüksek bedeller vermeden detox yapmak mümkün olabilir bu şekilde. Tam yaz dönemindeyiz.  Yürüyüş yapma, sıvı gıdalar alma konusunda biraz daha gayret gösterirsek. Yepyeni bir vücuda sahip olabiliriz.

Başlıyorum;

Arınma çayı 1 numara : Bu çay karaciğer temizliği için içiliyor. İçinde doğal potasyum kaynağı olan karahindiba,karaciğeri güçlendiren doğal  tonik deve dikeni ekstresi, yeşil çay, beyaz çay yaprakları ,elma ve limon ekstreleri var. Kokusu oldukça fresh ve güzel olan bu çayı bir gün boyunca her ana öğünden sonra içiyorsunuz. Tabi dilerseniz 2 ve 3 numarayı da alıp sırayla tüketebilirsiniz.

Arınma çayı 2 numara: Bu çay ise böbrekler için arındırma çayı. İçinde bulunan rezene ve zencefil böbreklerinizi rahatlatırken, karabaş otu ve kiraz sapı ise  böbrekleri çalıştırmaya katkı sağlıyor. Elma kurusu, vişne kurusu, mısır püskülü ise hem güzel etkilerini veriyor çaya, hem tatlarını güzelleştiriyor. Bu çay sayesinde vücudunuz daha az ödem yapıyor.Aynı şekilde gün boyunca ana öğünlerden sonra içebilirsiniz

ve 3 numara: Son olarak bağırsak arındırma çayı. İçinde avokado ve beyaz çay yaprakları, var. Bu bitkiler bağırsakları düzenleyen ve fonksiyonlarını arttıran özelliklere sahip .Bunların dışında kuru kayısı, kuru erik, darül fül-fül, kiraz sapı, mısır püskülü var.

çaylar 90°C – 100°C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak 4-5 dakika demlenerek içilebiliyor.Tabi dilerseniz soğumasını bekleyip,soğuk çay yapabilirsiniz. Nasıl seviyorsanız.

Bence bu seri ile hem kendiniz için yeni bir başlangıç yapabilir, hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.yararlı bir armağan olmuş olur.

Dilerseniz buradan satın alabilir veya detaylıca inceleyebilirsiniz.

Oldukça keyifli ve dolu dolu bir etkinlikti.

Chado ailesine ve Salt iletişimin güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim:)