Lipton’la Yumuşak İçimli Yeşil Çay Mutluluğu

Lipton’la Yumuşak İçimli Yeşil Çay Mutluluğu

3037_448873885152065_1707646097_n-300x300

Çok yaşa Lipton! Bazen harika sürprizler yapıyor ve benim gibi bir çok blog yazarı arkadaşıma birbirinden sevimli hediyeler gönderiyor. İşte yine onlardan birisi;tam bir mutluluk kutusu! İçini açınca yüzümdeki gülümseme mutlaka fotoğraflanmalıydı : )

Ne harika bir fikir. Bu sevimli kutunun içinden  Lipton’un yeni çayları çıktı.Yumuşak içimli piramit poşet çay çeşitlerine yenilerini eklemişler. Yeşil çayı en genç çay yapraklarıyla, taze bitki ve meyvelerle bir araya getirerek çayın keyfini katlamışlar.

Lipton Piramit Poşet Çaylar, daha geniş demlenme alanı sağlıyor piramit şeklinde oldukları için, içerisindeki büyük bitki ve meyve parçalarıyla lezzetini suya daha yoğun bir şekilde veriyorGeçtiğimiz yıl Çilekli Ahududulu, Elmalı Tarçınlı, Ballı Limonlu, Kuşburnu ve Papatya olmak üzere birbirinden lezzetli 5 ürünle piyasaya çıkmışlardı. Bu yıl yeni çıkardığı yeşil çay ailesi keyifli çay deneyimleri sunmaya devam ediyor gördüğünüz gibi.

Lipton ;  ”Çok daha yumuşak içimli Piramit Yeşil Çaylar ile taze çay yaprakları ve tomurcuklarından gelen hafifliği her yudumda keşfedeceksiniz” diyor.

”E deneyelim o halde” dedim bende cevap olarak ve önce Portakal çiçekli çayı seçtim. Ofis arkadaşlarımla verdiğimiz kısa mola’da herkes gayet keyif aldı. İçindekileri okuduk merakla sadece portakal çiçeği yok içinde bir çok faydalı bitki de var.

Dilerseniz aşağıdaki şuradan seçenekleri inceleyebilirsiniz.IMG_8860-300x2222

Tabi önce bir gurme edası ile kokladık. Çok güzel,meyve meyve kokuyor ^.^

Naneli yeşil çay ise ikinci favorim oldu. Kış ayları için aralarındaki en iyi seçeneklerden. Boğazınızı hem yumuşatır, hem de nefes almayı kolaylaştırabilir. Malum kış boyunca hastalıkla burun buruna geliyoruz bir çok kez. Henüz denemedim ama demleyip, soğutarak buzla birlikte mikserden geçirip sağlıklı ve bir o kadar ferahlatıcı bir içecek de elde edebiliriz bence. Nasıl fikir ?: )

Demem o ki ; Lipton güzel bir yenilik yapmış. Kokusu, içeriği, tadı gayet güzel. Yeşil çayın faydasını bilmeyen yoktur zaten. Bir de böyle lezzetli olduğunda içme hevesi artıyor insanın.Yeşil çay ile aranız yoksa sizi teşvik edebilir.

Güzel bir kitaba başlamak ve tadı kararında bir çay içmek zamanı,

Teşekkür ederim Lipton : )

Bu arada ‘gönderdiler’ diye değil a dostlar, vallahi portakallısı pek şukela ^^

Sevgiler : )

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir