Barselona Caj Chai Tea House Keşfi!

Barselona Caj Chai Tea House Keşfi!

Herkese Merhaba! Sizleri Hasine Gündoğan ile tanıştırayım. O da benim gibi tam bir çay aşığı. Bu tutkusu ile geziyor, deniyor, keşfediyor. Bizi de tanıştıran bu ortak çay tutkumuzdu. Sonunda onu da bloguma konuk etmeyi başardım. Bizler için sıcağı sıcağına keşfettiği Caj Chai Tea House ‘u yazmış. Şimdi onun satırları ile bırakıyorum sizleri:)

Tatil programlarının yavaş yavaş yapıldığı bu günlerde listesinde Barcelona olan çay aşıkları için denemeye değer bir mekanı  sizlerle paylaşmak istiyorum.

Geçtiğimiz yaz, seyahatim öncesinde yine her zaman olduğu gibi çay evleri için internette küçük bir araştırma yapmıştım ve Caj Chai Tea House karşıma çıkan ilk yer olmuştu. Arkadaşım da tavsiye edince tamam dedim bu çaylar denenir : )caj chai tea house

Yolu La Rambla’ ya düşenler için harika bir durak olacağını düşünüyorum. Caj Chai Tea House dar sokakların arasında, avlusunda masaları bulunan sıcacık bir yer.

Menüsünde soğuk-sıcak çaylardan  fas çaylarına kadar birçok seçenek var. Benim seçimim soğuk çaylardan oldu. İçimi yumuşak ve lezzetliydi.

caj

Masamızda  nane çayının sunumu ve lezzeti de oldukça beğeni topladı.  Yolu Barcelona’ ya düşen çayseverlere tavsiyemdir : )

Merak edenler için web siteleri: http://cajchai.com/

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir