Arizona Pomegranate İced Tea

Arizona Pomegranate İced Tea

Nar, bereket sembolüdür bir çoğumuz için. Canlı renkleriyle ruhumuzu neşelendiren harika bir antioksidan olmanın yanı sıra görmekten her daim keyif aldığımız bir meyvedir. Çay sever birisi içinse güzel bir tat olduğu kesin! Bakalım Arizona Pomegranate İced Tea Nasıl?

arizona5Arizona bu güzel ikiliyi birleştirerek ortaya keyifli bir içecek çıkarmış. Buna tam bir çay demek sanırım zor. Çünkü içinde illaki bazı aroma ve katkılar var. Fakat sadece bol şekerli bir içecek de değil. Yine de yeşil çay, siyah çay tatları korunmuş.

Arizona iced tea ile ilk kez tanışanlarınız olabilir. Kendileri Amerika’nın oldukça sevilen bir içecek markası.  Hatta klasikleşmiş kutu desenlerinden ayakkabı, tişört ve şapkalar üretip satılıyor bile. Şuradan bakabilirsiniz.

Yani aynı zamanda oldukça popüler.Türkiye’de kısa bir süredir varlar fakat gördükleri ilgi oldukça güzel bana kalırsa…
AriZona Iced Tea yeşil, siyah ve beyaz çay yaprakları ile lezzetli tatlar oluşturmuş.  Çayı egzotik meyveler, meyve suyu, ginseng, bal gibi  tatlar ile birleştirmiş olmaları klasik şeftali, limon ikilisinden kurtulmak için harika bir seçim.

fotograf-21

En az tadı kadar renkli şişeleri ile de oldukça çay severe sahip olduğunu söylemeliyim. Artık Türkiye’de de bir çok noktada bulabiliyorsunuz.

İçeriği 100 ml. için şöyle;

Enerji : 30 kCal Sodyum : 0 g Toplam Karbonhidrat : 8 g
Yağ : 0 g Protein : 0 g

 

fotoğraf-1-e1389105893601

Web sitelerini incelemek isterseniz;

https://www.facebook.com/AriZonaIcedTeaTurkiye

https://twitter.com/AriZonaiceteatr

http://instagram.com/arizonaicedteaturkiye

Klasikleşmiş tarzları olan çay kutularını, markalarını seviyorum. Elbette zaman zaman soğuk bir şey içmek istediğinizde o pek meşhur gazlı içecekten yüzlerce kere daha tercih edilir bir içecek bu.

Son olarak Gratis mağazalarının soğuk dolaplarında ve Migros’larda da var.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir